Privaatsuspoliitika

Käesolevad privaatsustingimused ja isikuandmete töötlemise põhimõtted on kohustuslikud OÜ Korralda.ee-le (registrikood 14627671) tagamaks kliendiandmete nõuetekohase töötlemise ja kaitse. Me ei säilita OÜ Korralda.ee kauem, kui see on seadusest tulenevalt kohustuslik või vajalik teenuse ning tõhusa klienditeeninduse tagamiseks.

Päring

Kui olete esitanud meile päringu, kuhu on märgitud teie nimi ja e-mail, siis kasutame Teie isikuandmeid üksnes päringu edastamiseks teenuspakkujale.

Selleks, et parandada kasutajakogemust salvestatakse teie kohta www.korralda.ee kodulehte külastades järgnev informatsioon: seadme tüüp ja operatsioonisüsteem, IP-aadress, veebilehitseja tüüp ja versioon, külastatud lehed, kodulehe külastamise sessiooni pikkus ning demograafiline teave.

Küpsised

OÜ Korralda.ee kasutab oma kodulehel www.korralda.ee küpsiseid, mis annavad meile statistilist teavet. See aitab meil analüüsida www.korralda.ee veebikülastajate käitumismustreid ja parandada kasutajakogemust.

Privaatsus ja andmete kaitse on meile ja meie klientide jaoks tähtis ning oleme pühendunud oma klientide privaatsuse austamisele ja kaitsmisele.

Kui Teil tekib isikuandmetega seotud küsimusi, muresid või kaebuseid, võtke meiega julgesti ühendust e-postil info@korralda.ee.