Loading...

Virulase Puhkemaja

Virulase Puhkemaja, Toila, Ida-Virumaa, Eesti

Majutuse info

Inimeste arv: 25, Magamiskohtade arv: 16

Üldinformatsioon

Virulase puhkemaja asub Soome lahe lõunarannikul maalilises kalurikülas Toilas. Ida-Virumaa suurimast linnast Narvast 40 km ning kohalikust maakonna keskusest Jõhvist 12 km kaugusel.

​Meie puhkemaja vahetus läheduses asuvad Toila vana kalarand, miljööväärtuslik Pikk tänav ja Toila SPA keskus. Viie minuti jalutustee kaugusel asub Oru park oma  suurepäraste vaadete, valgustatud terviseradadega, Toila jahisadam ja avalik rand.

irulase Puhkemaja pakub mugavaid koduseid ja soodsaid majutustingimusi ning on seetõttu saavutanud suure populaarsuse Ida-Virumaad külastavate seiklejate hulgas.

Pakume hubast peatuspaika väiksematele ja suurematele seltskondadele. Külalistemaja on sobiv nii erinevateks koosviibimisteks, kui ka koolituste ja seminaride korraldamiseks.

Meie tubades on kokku kuni 16 voodikohta ning kõik toad on varustatud puhta ja värske voodipesuga. Igas toas on tasuta piiramatu WIFI püsiühendus ning uued LCD telerid koos kaabeltelevisiooni paketiga.

Samunti on puhkajate kasutada avatud köök koos kõige vajalikuga suuremate koosviibimiste läbiviimiseks ning 25'e istmekohaga peosaal erinevate kohtumiste ning ürituste korraldamiseks.

Kevadest sügiseni on puhkajatele üles seatud väike grillinurk. Ka on olemas aastaringne tasuta parkimine maja taga.

​Tulge meile puhkama oleme aasta läbi avatud!

Lisavõimalused

Koolitused / Seminarid
Ekskursioonid / Matkad
Toitlustus
Helitehnika
Paadisadam
Lõkkeplats / Grillimisvõimalused
Veekogu / Bassein

Kategooriad

Peod ja üritused Seminarid ja konverentsid

Asukoht

Virulase Puhkemaja, Toila, Ida-Virumaa, Eesti

Kontakt

-
Enne kirja saatmist peate nõustuma, et vormis esitatud andmed edastatakse huvipakkuvale majutuskohale.