Loading...

Futuruum Tartu

Futuruum(Virtuaalreaalsuse keskus),Riia 2, Tartu, Eesti

Majutuse info

Inimeste arv: 15, Magamiskohtade arv: 0

Üldinformatsioon

Futuruum pakub parimat virtuaalreaalsuse elamust, tegemata kompromisse kvaliteedi ja mugavuse osas. Tule üksi või seltskonnaga ja naudi erinevaid mänge ning elamusi meie keskuses. Kas sa tahad olla laskur, võlur või rändur universumis? Valik on sinu!

Sinu futuristlik kogemus algab kohe, kui sisened meie VR-keskuse stiilsesse ja avarasse ootesaali Tallinnas või Tartus. Valid sobiva mänguaja ning astud ühte kolmest Futuruumi mängualast. Haarad prillid, kõrvaklapid ning puldid ja teleporteerud hetkega uute seikluste keskele. HTC Vive VR-tehnoloogia võimaldab Sul igas suunas ringi liikuda ning digitaalse maailmaga loomulikul moel suhelda. Futuruum pakub ka lisavõimalusi, mida mujalt ei leia - virtuaalmaailma saab kaasa võtta erinevaid füüsilisi objekte ja näiteks oma sõbrad! Aga enne sellest kogemusest täpselt aru ei saa, kui ise järele ei proovi.

Futuruum tuleb ka teie juurde
Tuleme kohale, paneme püsti ja haldame virtuaalreaalsusjaamasid Teie firmapeol, eesmärgiga pakkuda huvilistele võimalikult kvaliteetset ja ohutut VR kogemust.

ja/või

Futuruumi tiim pakub 45 minutilist kava, mille vältel saavad kuulajad sissejuhatuse virtuaalreaalsuse olemusse, hetkeseisu ning tulevikuperspektiividesse.

Lisavõimalused

Toitlustus
Helitehnika
Lasteatraktsioonid
Seikluspark

Kategooriad

Laste sünnipäevad Peod ja üritused

Asukoht

Futuruum(Virtuaalreaalsuse keskus),Riia 2, Tartu, Eesti

Kontakt

-
Enne kirja saatmist peate nõustuma, et vormis esitatud andmed edastatakse huvipakkuvale majutuskohale.